Nė  robėri  puna   jonė ėshtė  lufta,  nė liri  lufta  jonė ėshtė puna

      "Themi te mos kujtohen, por nuk themi  te  harrohen:  nje komb  ka  detyre te kete kujtese te forte, se e  tanishmja  dhe e ardhmja  priten  nga e  shkuara"    Mid'hat  Frasheri


                                                                              ALBUMI
   

 

 

 

 

 

 

                                          [../photogallery/photo3015/real.htm]
 
 
 
 
 
 
 
 
 

                                                                        Website Design Copyright ©  Balli Kombetar Demokrat